Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2016r. duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie -pluszowe misie opanowały nasze przedszkole „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

Dzień Pluszowego Misia

Przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem.  Każdy Miś był piękny i wyjątkowy.

Dzień Pluszowego Misia

Wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy; nauczycielki przygotowały wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, , śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Dzień Pluszowego Misia

Wielkim zaskoczeniem dla przedszkolaków był niezwykły gość, który odwiedził nasze przedszkole był to "Kubuś Puchatek" . Zabrał grupę pierwszą w świat Stumilowego Lasu, każdy przedszkolak miał możliwość degustacji słynnego miodku misia , tańca Kubusiowego - wygibańca, dzieci segregowały misie od największych do najmniejszych. Atrakcji nie było końca!

Dzień Pluszowego Misia

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Dzień Pluszowego Misia

Jak to przystało na świętowanie na koniec dnia pełnego wrażeń usiedliśmy wraz z pluszkami do stolików gdzie czekały na nas same pyszności, smakołyki   przygotowane przez rodziców. Za co bardzo dziękujemy!

facebook rss

BezpieczneWakacje