Wycieczka do Łeby

Nasza pierwsza wycieczka autokarowa w tym roku szkolnym okazała się wspaniałym pomysłem.  Przedszkolaki zwarte i gotowe z wypełnionymi plecaczkami po brzegi  (wodą i drugim śniadaniem ) czekały od rana na hasło „ Ruszamy ,  gotowi do drogi?” Nim minęła godzina 11 , z uśmiechami na twarzach spacerowaliśmy po porcie jachtowym w Łebie podziwiając uroki wielkich żagli.

Wycieczka do Łeby

Po krótkim spacerze postanowiliśmy odpocząć na  plaży. Pogoda nam  dopisała i przedszkolaki mogły wesoło bawić się nad słonecznym brzegiem morza. Łopatki, wiaderka poszły w ruch , pomysłom na piaskowe budowle nie było końca. Wycieczka na plażę była również  dobrą okazją do przypomnienia dzieciom o konieczności ochrony przed słońcem ,poprawnego zachowania sie nad wodą  i w dużych skupiskach ludzi . Czekamy na kolejną wycieczkę!

facebook rss

BezpieczneWakacje