Koncert Majki Jeżowskiej w Łebie

Znana wokalistka Majka Jeżowska wystąpiła w czwartek 01.11.2016r. w Łebie. Na koncercie nie mgło zabraknąć naszych przedszkolaków, które bardzo lubią bawić się przy znanych przebojach piosenkarki!

Koncert Majki Jeżowskiej w Łebie

Większość dzieci i dorosłych dobrze zna piosenki Majki Jeżowskiej. „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są” czy „Najpiękniejsza w klasie”  tych największych przebojów przedszkolaki mogły wysłuchać na żywo! Sala wypełniona była  roztańczonymi i rozśpiewanymi dziećmi. Muzyczna przygoda przeplatała się nagradzaniem „najgorętszych” widzów plakatami, zdjęciami i płytami.

Koncert Majki Jeżowskiej w Łebie

Przedszkolaki z Charbrowa zabłysły umiejętnością śpiewania, tańczenia za co zostały obdarowane plakatami przez wokalistkę ! Średniaczki i straszaki wyróżniały się z tłumu kolorowymi pomponami oraz własnoręcznie zrobionym plakatem na co Pani Majka zwróciła szczególną uwagę ! Dziękujemy za pochwały!

Koncert Majki Jeżowskiej w Łebie

Nie zabrakło też nagrody specjalnej  (płyta muzyczna z autografem) dla Pani Ani Remiszewskiej za wspaniałe  poprowadzenie konkurencji „Taniec grupowy” gdzie nasza ukochana nauczycielka pokazywała najróżniejsze figury taneczne tak aby wszystkie dzieci mogły je powtórzyć.  Dla dzieci było to wspaniałe przeżycie i wesoła zabawa.

Koncert Majki Jeżowskiej w Łebie

Tuż po koncercie artystka długo podpisywała zdjęcia, okładki płyt i rozdawała dziesiątki autografów. Były to niezapomniane chwile, a Majka Jeżowska pokazała, za co kochają ją dzieci i dorośli.