12.01. 2017 Dzień Babci i Dziadka

Czerwone serce, dobre serce ,ciepło, szczęście i miłość ……wszystko to czego pragniemy od najmłodszych lat, od najstarszych i jednocześnie najbliższych członków rodziny .  To właśnie dla nich przedszkolaki wcieliły się w „kochane serduszka ” organizując uroczystość „Dnia Babci i Dziadka” w Gminnym Ośrodku Kultury Wicku .

12.01. 2017 Dzień Babci i Dziadka

„Babciu, Dziadziu, co ci dam. Jedno serce które mam. A w tym sercu róży kwiat. Babciu, Dziadziu żyj 100 lat !”  Tym wierszykiem rozpoczęliśmy część artystyczną spotkania. Motywem przewodnim naszych wystąpień były emocje skrywane w sercach dorosłych.  Patrząc na uśmiechy  zaproszonych gości  mogliśmy stwierdzić ze nikt w otoczeniu dzieci niema serca z kamienia .Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem , śpiewały piosenki, tańczyły , recytowały wiersze, napełniając  serduszka dorosłych: ciepłem, miłością i szczęściem.

12.01. 2017 Dzień Babci i Dziadka

Dzieci po części artystycznej wręczyły swoim najbliższym  „Laurki z przepisami na eliksir zdrowia”, ta magiczna mikstura została przygotowana przez przedszkolaki z cytryny , imbiru i miodu! Na zdrowie! Buteleczka z  niespodzianką stała na pięknie udekorowanym stole przy każdym talerzyku zaproszonego gościa.

12.01. 2017 Dzień Babci i Dziadka

Ale to nie koniec atrakcji;)Po poczęstunku nadszedł czas na zabawę ! Wszystkie dzieci zaprosiły do tańca swoich ukochanych dzidków i babcie ! To była świetna zabawa;)

facebook rss

BezpieczneWakacje