2007 2008

wraz z Gronem Pedagogicznym
pragną serdecznie podziękować
Firmie Kolastyna,
za dostarczenie wspaniałych gadżetów w postaci dmuchanych fok, oraz niezbędnych rekwizytów do zabawy w piaskownicy (wiaderek, łopatek, foremek).

DYREKTOR  PRZEDSZKOLA

ORAZ  GRONO  PEDAGOGICZNE

SKŁADAJĄ  SERDECZNE  PODZIĘKOWANIA

DLA PANA GABRIELA RZEPKI ZA NIEODPŁATNE

WYKONANIE  MEBLI  DO  GRUPY  STARSZAKÓW.

Jesteśmy wdzięczni za okazaną życzliwość i zrozumienie.

i Grono Pedagogiczne

Przedszkola Gminnego w Charbrowie

Składają serdeczne wyrazy podziękowania

dla fundacji Banku Zachodniego WBK

Bank Dziecięcych Uśmiechów

za ofiarowaną pomoc finansową i życzliwość

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci

z grupy „Starszaków” za wsparcie finansowe,

które pozwoliło pokryć koszty wynajmu autokarów

na wycieczkę do Drętowa dnia 6.05. 2008 r.

Dyrektor  Przedszkola  Gminnego  w Charbrowie , składa serdeczne  podziękowania

Dyrekcji Zakładu ,, SEEGER –DACH” Sp.z o.o w Łebieńcu

Za  przekazane wsparcie  finansowo- rzeczowe na rzecz  placówki w postaci

przyczepy drewna  odpadowego.

Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność okazaną  naszej  placówce w ciągu  minionych kilku lat.

Wyrażając swą wdzięczność życzymy  wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Dyrektor Przedszkola Gminnego w Charbrowie oraz Grono Pedagogiczne pragnie podziękować Państwu Agnieszce i Arturowi Wolańskim za ogromny trud oraz zaangażowanie w tworzenie strony internetowej naszego przedszkola. Dzięki Państwa dobrej woli, możemy pochwalić się naszymi osiągnięciami i sukcesami. W ten sposób przybliżamy również rodzicom, opiekunom, dziadkom specyfikę naszej pracy. Dziękujemy za owocną, serdeczną współpracę i mamy nadzieję na dalszą.

Gorące podziękowania Państwu Alinie i Maciejowi Hensoldt za pomoc i zaangażowanie w pozyskanie od Firmy „Farm Frites” Poland S.a w Lęborku nieodpłatnie frytek dla naszego przedszkola.

Serdeczne Podziękowania Państwu Natalii i Arielowi Neumiller, za przekazane wsparcie finansowe na rzecz przedszkola.

Serdeczne podziękowania Państwu Ewie i Tadeuszowi Suchodolskim za wspaniałego żółwia przekazanego do grupy maluchów.

Podziękowania dla Firmy Sanipol za przekazanie środków finansowych na realizację projektu „Przedszkolaczek nawet mały segreguje dziś odpady”.

Podziękowania dla Państwa Urszuli i Stanisława Piwka za dostarczenie nieodpłatnie warzyw do przedszkolnej stołówki.

Podziękowania dla Wójta– Zdzisława Michalaka i Rady Gminy Wicko za zakupienie nowoczesnego placu zabaw.

PRZYJACIELE PRZEDSZKOLA!!!

Szczególne podziękowania składamy

Zespołowi Muzycznemu „Dwie barwy” Państwa Riabuszenko

zawieloletnią współpracę, za bezinteresowną pomoc i życzliwość, za wspaniały akompaniament i urozmaicanie naszych uroczystości żywą muzyką.

facebook rss

BezpieczneWakacje