/2017/2018

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Drzazgowskiej oraz Stowarzyszenia For Baltic za organizację wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego połączonej z lekcją edukacyjną.

Pragniemy bardzo gorąco podziękować naszej koleżance Uli oraz jej mamie Pani Agnieszce Wolańskiej  za ofiarowanie wspaniałych zabawek, puzzli, gier, na rzecz  przedszkola

Podziękowania dla Pana Piotra Pobłockiego

za przekazanie zabawek do przedszkola:

klocki

książeczki

układanki

wóz strażacki

PODZIĘKOWANIA:

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają ręce i proponują swoją pomoc. I choć dobra robota nie potrzebuje pochwały my chcemy pochwalić się, że mamy rodziców, na których zawsze możemy liczyć.

ONI wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.

Za poświęcony czas, życzliwość, zrozumienie i zaangażowanie,  szczególne podziękowania składam Radzie Rodziców oraz rodzicom, którzy wsparli  działania naszego przedszkola przy organizacji Festynu Rodzinnego. Wasza pomoc jest nieoceniona.

Podczas zbiórki publicznej na Festynie Rodzinnym zebrano kwotę 2933,00zł.

Środki  finansowe pozyskane ze  zbiórki zasilą  konto  Rady  Rodziców i zostaną przeznaczone na dofinansowanie wycieczek , zakup nagród w konkursach organizowanych przez nasze przedszkole oraz zakup pomocy dydaktycznych.

Dziękuję  również  naszym darczyńcom, którzy przekazali vouchery na loterię ,, Szczęśliwy los" tj.

P. Maria Adamska, P. Roman  Mrozik, P. Paulina Piwka, P. Ryszard Malek, P. Leszek Szyca, Firma ,, Stamir, Dyrekcja Hotelu Łeba", P. Paweł Dąbrowski, Labirynt Park Łeba,

Wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola składam serdeczne podziękowania i wyrażam głęboką  wdzięczność za  ofiarowaną  pomoc  i życzliwość.

Dyrektor przedszkola

Bernadeta  Wiśniewska

Pragniemy bardzo gorąco podziękować Pani  Annie Drzazgowskiej za ofiarowanie wspaniałych zabawek, puzzli, gier, na rzecz  przedszkola !

Serdeczne podziękowania dla placówki Alior Bank w Lęborku za wsparcie finansowe na rzecz przedszkola .

Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Bienias za wsparcie fonansowo-rzeczowe na rzecz przedszkola. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, życzliwosć,zrozumienie i ofiarnosć.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów !

To dzięki Państwu, mogliśmy przygotować dodatkową atrakcję w postaci ciekawych voucherów w loterii fantowej podczas Świątecznego spotkania, wpisaliście się w historię przedszkola wielką złotą literą ! Dajecie  nam powody do wyrażenia naszej wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni:

Serdeczne i gorące podziękowania dla leśniczego Pana Stanisława Bronk za ofiarowanie choinki dla naszego przedszkola.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Lucyny Mądrej -Machol za uszycie fartuszków dla przedszkolaków!

Pragniemy bardzo gorąco podziękować Pani Elżbiecie Łukawskiej za wspaniałą gościnę, lekcję pszczelarstwa, oprowadzenie po pasiece  oraz słodki podarunek . DZIĘKUJEMY