Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Fotograficznego ,, Emocje w obiektywie".

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Fotograficznego ,, Emocje w obiektywieW piątek 19.05.2023r. odbyło się wręczenie nagród w Rodzinnym Konkursie Fotograficznym

pt. ,, Emocje w obiektywie".

Celem konkursu było zaprezentowanie dziecięcych emocji ujętych w fotografii, odkrywanie stanów emocjonalnych dziecka oraz wyjątkowości wieku przedszkolnego a także rozwijanie wrażliwości estetycznej, kreatywności oraz pasji i umiejętności fotograficznych dzieci i rodziców.

W konkursie udział wzięło 19 rodzin. Wszystkie prace - fotografie przedstawiały różne stany emocjonalne dzieci.

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Fotograficznego ,, Emocje w obiektywie

I miejsce - Julian Mularczyk

II miejsce - Julia Bugajska

III miejsce- Hubert Mielewczyk

Wyróznienia

Maja Synowiecka, Szymon Szulc, Antoni Lasia, Olaf Lodziński, Roksana Syldatk, Franek Monczak, Matylda Styrc, Małgorzata Szyca, Karolina Jagodzińska, Kuba Szafoni, Michał Majchrzak, Zosia Bonik, Szymon Kołodziejczak, Hania Ptak, Antek Ważny, Nela Pawelczyk.