Bieg Świętojański Przedszkolaków 2023

Bieg Świętojański dla Przedszkolaków .

22.05.2023r. dzieci z naszego przedszkola  wzięły udział  w Biegu Świętojańskim dla Przedszkolaków 2023 pod patronatem Wójta Gminy Wicko.

Zawody sportowe uroczyście otworzył   Wójt Gminy Wicko P. Dariusz Waleśkiewicz  życząc wszystkim wspaniałej zabawy i powodzenia.

Bieg odbył się w trzech grupach wiekowych - ,, Maluchy”, Średniaki i ,, Starszaki”. Imprezę sportową prowadził i komentował p. Waldemar Juszczak.

Bieg Świętojański Przedszkolaków 2023

Po zakończonym biegu, każdy uczestnik biegu otrzymał medal, wodę i słodki poczęstunek. Medale wręczali Wójt Gminy Wicko, zastępca P. Agnieszka Wolańska,

skarbnik Gminy P. Agnieszka Kozdrowska.

Celem  organizacji biegu  było popularyzowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia oraz upowszechnianie aktywnego spędzania wolnego czasu. Kolejny Bieg już za rok.

Bardzo dziękujemy organizatorom.

Zapraszamy do galerii.