Rekrutacja do przedszkola

Dyrektor Przedszkola Gminnego w Charbrowie

informuje, że w okresie od 1 marca do 31 marca 2017 roku

trwają zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018

„Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola” można pobrać w kancelarii przedszkola w godzinach od 7.30 do 15.30  oraz strony internetowej przedszkola www.przedszkolecharbrowo.pl

Składanie  wniosków o przyjęcie do przedszkola na rok  szkolny 2017/ 2018 w kancelarii przedszkola  w godz. 7.30 do 15.30. w dniach od 01 - 31.03.2017 r.

1. Do przedszkola  przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
  2. Dziecko w wieku 6 lat jest zobowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej.
  3. Liczba miejsc w przedszkolu uwarunkowana jest możliwościami lokalowymi placówki i określonymi przepisami.
  4. Liczba oddziałów w przedszkolu wynosi 3.
  5. W każdym oddziale może przebywać 25 dzieci
  6. Szczegółowe zasady rekrutacji dzieci do Przedszkola Gminnego w Charbrowie określa regulamin umieszczony na stronie internetowej przedszkola w zakładce "Dla rodziców"