„Pluszak na misje”

Kochani rodzice i przyjaciele naszego przedszkola!

„Pluszak na misje” to akcja charytatywna, którą zorganizowaliśmy już przy progu wakacji. Pragniemy obdarować dzieci z Afryki maskotkami, które ucieszą ich serca. Sprawią, że dzieci poczują się lepiej, dostaną coś, czego nigdy może nie miały. Niejednokrotnie widzimy, jak wiele radości maskotki sprawiają naszym dzieciom, podarujmy zatem uśmiech dzieciom z Afryki.

Zapewne w waszych domach, w pokojach waszych dzieci, może gdzieś zapomniane na strychu lub w piwnicy… czekają milutkie pluszaki, które my chcemy wysłać na misję… Misja to niezwykła, bo czeka je podróż do serca samej Afryki!

Pluszaki będziemy zbierać do kosza ustawionego w holu naszego przedszkola. Będzie je można również złożyć w dniu festynu rodzinnego. Prosimy aby maskotki były nie zniszczone i czyste J Zbiórka potrwa do 12 czerwca i zakończy się przekazaniem maskotek naszemu gościowi, który odwiedzi nasze przedszkole w połowie czerwca. Dominik Włoch to świecki misjonarz, który spełni nasze marzenie obdarowania dzieci z Afryki pluszakami i dostarczy je im w naszym imieniu.

Z góry dziękujemy za państwa hojne i otwarte serca