Planowane działania na Listopad

10.11.2017r.

Obchody Narodowego Święta  Niepodległości w  przedszkolu

13.11.2017 r.

Udział  w przyrodniczym konkursie plastycznym pt.,, Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego"  zorganizowanym przez Słowiński Park Narodowy w Smołdzinie, wysłanie prac na  konkurs do dnia 20.11.2017r.Ogłoszenie wyników 27.11.2017r

15.11.2017r.

Ogłoszenie wyników  konkursu plastycznego p.,, Po szerokim polu modra Wisła płynie, pochylone chaty drzemią na dolinie…”organizowanym przez Bibliotekę Publiczna  W  Wicku. Wizyta w bibliotece gminnej w  Wicku.

20.11.2017r.

Dzień Tolerancji- pogadanki dydaktyczne z dziećmi w grupach.

Konferencja w GOKiS w  Wicku nt ,, Stop Przemocy” organizowana corocznie w związku z Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Przemocy wobec dzieci ,który obchodzony jest          19 listopada.

Dzieci z placówek oświatowych gminy Wicko włączają  się  w organizację konferencji poprzez udział w konkursie teatralnym na temat przemocy.

W  przedstawieniu teatralnym pt.,, Chociaż różni to tacy sami” wezmą udział dzieci z gr. II i gr. III

22.11.2017r. godz. 16.00

Zebranie  z  rodzicami godz. 16.00

• przedstawienie wyników wstępnej obserwacji pedagogicznej dzieci 3/4/5 letnich
  • przedstawienie wyników wstępnej  diagnozy gotowości szkolnej dzieci 6-letnich
  • omówienie form i sposobów udzielanej pomocy psychologiczno - pedagogicznej, zajęcia rozwijające zainteresowania i zdolności dzieci w grupach.
  • planowane działania na najbliższe miesiące, sprawy różne
  • prezentacja mulimedialna dla rodziców pt. ,, Gry komputerowe a dziecko”.

20.11.2017r.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka- omówienie w grupach praw dziecka.

06.11.2017r.

Ogłoszenie konkursu plastycznego  dla 5-6 latków oraz absolwentów przedszkola kl. I-III SP W Wicku  na ,, Logo naszego przedszkola”.

24.11.2017 r.

Dzień  Pluszowego  Misia  w  naszym  przedszkolu

30.11.2017r.

Zabawa Andrzejkowa w grupach - wróżby, zabawy  z konkursami, lanie wosku.

W  miesiącu grudniu  we wszystkich grupach zorganizujemy ,, Kąciki kreatywne" Zapraszamy już teraz Rodziców do udziału w projekcie edukacyjnym  ,,Mamo,tato,zróbmy to razem" warsztaty plastyczne przy współudziale rodziców - wykonanie ozdób, stroików, dekoracji świątecznych, które zostaną wystawione na Kiermaszu Świątecznym organizowanym corocznie przez nasze przedszkole w GOKiS".