Planowane działania na Styczeń

14.01.2018r. (niedziela)

XXVI Finał WOŚP odbędzie się GOKiS w  Wicku

W występach artystycznych przed wielką publicznością wezmą udział wszystkie chętne przedszkolaki. Zaprezentujemy się ze świątecznym repertuarem, prezentowanym na grudniowym spotkaniu wigilijnym dla rodziców.

Program WOŚP:

15.00- otwarcie 25 Finału WOŚP

15.05 - występy dzieci z przedszkola w Charbrowie

15.25- występy dzieci z przedszkola w Wicku

15.45 - dziecięcy chór Biedronki

Ponadto w programie występy pracowników i uczniów szkoły podstawowej w Wicku, pokaz boksu ,, Garda Wicko",   występy zaproszonego zespołu .W  przerwach między występami licytacje atrakcyjnych gadżetów, przedmiotów. Kawiarenka, bufet z gorącymi daniami.

17.01.2018r. (środa)

Dzień Babci i Dziadka w GOKiS w Wicku godz. 10;00

Zapraszamy serdecznie wszystkich Dziadków i Babcie. Dla zacnych gości zaprezentujemy się w pięknym repertuarze artystycznym, przygotowanym specjalnie na tę wyjątkową okazję. Słodki poczęstunek i niespodzianka od wnuka oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy gorąco.

24.01.2018r.(środa) godz. 16.00

Zebranie z rodzicami. Podsumowanie półrocznej pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi. Planowane działania edukacyjne na II półrocze. Sprawy różne.

Spotkanie z dietetykiem P.Kamilem Osowskim pt.” Zdrowe odżywianie dzieci”.

26.01.2018r. (piątek)

Bal karnawałowy pt. ”W lodowym pałacu Elzy” odbędzie się w przedszkolu od godz.9.30 do 11.30. Zabawę poprowadzą animatorzy z agencji artystycznej „Przygoda”

Prosimy rodziców o przygotowanie przebrań dla dzieci na bal. Wybór kreacji dowolny, liczymy na pomysłowość rodziców i mile spędzony czas wspólnie z dziećmi na tworzeniu pięknych bajkowych kostiumów. Przygotowania do balu to ogromna radość dla dzieci i wielkie przeżycie - nie odkładajcie tej przyjemności na ostatnią chwilę :)

Od 29.01-11.02.2018r. Ferie zimowe  (nie ma dowozu autobusami szkolnymi).

W okresie ferii zimowych przedszkole będzie czynne. Zgłoszenia dzieci przyjmujemy do 20.01.2018r.