Planowane działania na Marzec

02.03.2018r.

Przedstawienie teatralne"Jasiu w krainie bajek "w wykonaniu Teatru Rozmaitości z Gdańska godz.10.00

08.03.2018r.

Uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Kobiet- dzieci zaprezentują krótki występ artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przed gronem kolegów i koleżanek z przedszkola oraz wszystkimi Paniami pracującymi w przedszkolu. Wręczymy własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty.

12.03.2018r.

14.03.2018r.

13.03.2018r.

16.03.2018r. .

Wyjazd do Kina 3D w SP w Wicku na film animowany pt. ,, Zwierzogród". Koszt ceny biletów w kwocie 8zł od dziecka zostanie pokryty ze środków Rady Rodziców.

Zajęcie otwartedla rodziców dzieci z grupy II. Wychowawczynie: pani Ania i pani Iza zapraszają serdecznie na warsztaty plastyczne "Mamo, Tato zróbmy to razem", gdzie wspólnie wykonamy ozdoby wielkanocne a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się jak dziecko funkcjonuje w grupie, ocenić jego aktywność, zaangażowanie i umiejętności.

Zajęcie otwarte w grupie III. Zaprasza Pani Ania Habyk na kreatywne warsztaty na których dzieci wraz z rodzicami będą ozdabiać wielkanocne zajączki.

Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie I. Zaprasza Pani Sabina na wspólne zajęcia plastyczne na których dzieci wraz z rodzicami wykonają wielkanocne palmy i kolorowe pisanki.

21.03.2018r.

Powitanie wiosny - tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny udamy się nad rzekę by topić Marzannę. Wesołym korowodem, śpiewając i grając na instrumentach przejdziemy ulicami Charbrowa oznajmić całemu światu przyjście nowej pory roku.

23.03.2018r.

Kiermasz ozdób wielkanocnych - zapraszamy wszystkich do zakupu wiosennych i wielkanocnych dekoracji wykonanych w przedszkolu.

27.03.2018r.

Konkurs Wielkanocny dla wszystkich grup przedszkolnych - utrwalenie znajomości tradycji wielkanocnych, wdrażanie do zabaw zespołowych, integracja środowiska przedszkolnego

28.03.2018r.

Niespodzianki od zajączka - w środę będziemy szukać w ogrodzie prezentów od zajączka. Może zostawi jakieś słodkie smakołyki we wcześniej przygotowanych przez nas gniazdach . My na pewno zostawimy dla niego marchewkę :)

W dniach od 29.03.2018r. – 03.04.2018r. wiosenna przerwa świąteczna w szkołach. W tych dniach nie ma dowozu autobusami szkolnymi.

30.03.2018r.

Przedszkole nieczynne. ( Wielki Piątek)

Zarządzenie nr 3/2018 dyrektora przedszkola w sprawie dnia wolnego dla pracowników przedszkola   w zamian za dzień świąteczny przypadający w sobotę.( 6 stycznia 2018r.)