Rodzinny konkurs matematyczny !

„Konstruowanie gry planszowej”

zapraszamy rodziny do udziału

Rodzinny konkurs matematyczny !

Celem konkursu jest :

- pobudzenie dziecięcej wyobraźni i inwencji twórczej podczas projektowania i tworzenia gry

planszowej,

- promowanie rodzinnego spędzania wolnego czasu,

Regulamin:

1.Organizatorem konkursu matematycznego jest Przedszkole Gminne w Charbrowie.

2. Uczestnicy konkursu: zespoły rodzinne.

3. Prace konkursowe należy składać do wychowawczyń grup do dnia 10 listopada 2017 roku.

4. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie gry planszowej.

5. Temat: „Konstruowanie gier planszowych” może być  interpretowany dowolnie.

6. Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej: tytuł,   instrukcje gry, planszę.

7. Format pracy dowolny, technika wykonania dowolna.

8. Każda gra zgłoszona w konkursie powinna być pracą wykonaną przy widocznym współudziale dziecka. Uczestnicy mają prawo zgłaszać do konkursu tylko i wyłącznie gry planszowe własnego autorstwa, wykonane rodzinnie, do których posiadają wszelkie prawa autorskie.

9. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę z informacją: tytuł gry, imiona i nazwiska autorów pracy.

10.Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.

11.Ocenie podlegać będą: pomysłowość, staranność wykonania, estetyka pracy.

13. Prace dostarczone po wyznaczonym terminie nie będą oceniane.

14. Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Jury ma prawo do innego podziału nagród w zależności od ilości prac konkursowych.

15. Organizator poinformuje o terminie uroczystego ogłoszenia wyników konkursu.

16. Organizator konkursu Przedszkole Gminne w Charbrowie zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu. Wszelkie spory rozstrzyga organizator. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega odwołaniom i zaskarżeniu.

17. Złożenie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację i przetwarzanie danych osobowych dziecka i opiekuna na w/w potrzeby konkursu oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku uczestnika w artykułach do prasy, stronach internetowych i innych publikacjach.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie matematycznym  i życzymy owocnej pracy, wielu niepowtarzalnych oraz kreatywnych pomysłów.

Powodzenia