Planowane działania na listopad

02.11.2018r.

Ogłoszenie rodzinnego konkursu fotograficznego pt.,, To wszystko Polska”.

Prace – fotografie  należy składać do 20.11.2018r. u wychowawców grup.

09.11.2018r.

godz. 10.00

Obchody Narodowego Święta  Niepodległości w  przedszkolu z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

O godz. 11.11weźmiemy udział ministerialnym projekcie  bicia ,, Rekordu dla Niepodległej” podczas śpiewania Hymnu Narodowego.

09.11.2018r.

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego dla przedszkoli i szkół podstawowych pn. ,, Wolna Ojczyzna „. W 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Wicku.

16.11.2018r.

Dzień Tolerancji – pogadanki edukacyjne z dziećmi w grupach.

19.11.2018r.

Konferencja w GOKiS w  Wicku nt.,, Stop Przemocy” organizowana corocznie w związku z Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Przemocy wobec dzieci ,który obchodzony jest  19 listopada.

Dzieci z placówek oświatowych gminy Wicko włączają  się  w organizację konferencji poprzez udział w konkursie teatralnym na temat przeciwdziałania przemocy.

W  przedstawieniu teatralnym pt.,, To co ważne i poważne. Tajemnice dobre i złe.” wezmą udział dzieci z gr.I, II i gr. III

20.11.2018r.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka – omówienie w grupach  praw dziecka .

23.11.2018r.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu.

26.11.2018r. godz. 16.00

Zebranie  z  rodzicami godz. 16.00

• przedstawienie wyników wstępnej obserwacji pedagogicznej dzieci 3/4/5 letnich
  • przedstawienie wyników wstępnej  diagnozy gotowości szkolnej dzieci 6-letnich
  • omówienie form i sposobów udzielanej pomocy psychologiczno - pedagogicznej, zajęcia rozwijające zainteresowania i zdolności dzieci w grupach.
  • planowane działania na najbliższe miesiące, sprawy różne

29.11.2018r.

Ogłoszenie wyników Rodzinnego Konkursu Fotograficznego ,, To wszystko Polska”

Wręczenie  dyplomów i nagród uczestnikom konkursu.

30.11.2018r.

,, Andrzejki” – zabawy w grupach. Wróżby andrzejkowe, konkursy, lanie wosku .

W  miesiącu grudniu  we wszystkich grupach zorganizujemy ,, Kąciki kreatywne" Zapraszamy już teraz Rodziców do udziału w projekcie edukacyjnym  ,,Mamo, tato, zróbmy to razem" warsztaty plastyczne przy współudziale rodziców - wykonanie ozdób, stroików, dekoracji świątecznych, które zostaną wystawione na Kiermaszu Świątecznym organizowanym corocznie przez nasze przedszkole w GOKiSw Wicku.