Planowane działania Czerwiec

Informacja:

Wycieczka do Oceanarium w Łebie

12.06.2019r.(środa)

Spotkanie z policjantem „ Bezpieczne wakacje”. Wakacje tuż, tuż, więc warto przypomnieć dzieciom jak bezpiecznie możemy je spędzić, o czym opowie nam zaprzyjaźniony z przedszkolem policjant

12.06.2019r.(środa)

Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku.

Najstarsza grupa przedszkolna uda się do szkoły podstawowej, dzieci zapoznają się z klasami lekcyjnymi, szatnią, łazienką, świetlicą, Obejrzą tornister ucznia, przybory ...

18.06.2019( wtorek)

godz 10.00 w GOKiS w Wicku

Uroczyste pożegnanie absolwentów przedszkola. Gr III

Dla wielu z naszych przedszkolaków, nadszedł czas pożegnania, dlatego tego dnia zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które szykują już swoje plecaki by od września powitać szkołę, na uroczyste zakończenie roku . Serdecznie zapraszamy

19.06.2019r.(środa)

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla dzieci z gr I i gr II oraz powitanie WAKACJI

Tego dnia po raz ostatni w roku przedszkolnym mury placówki usłyszą głos dzieci . Przedszkolaki zasiądą wspólnie przy pożegnalnym poczęstunku , otrzymają dyplomy, pożegnają się ze swoimi Paniami ,koleżankami i kolegami.

20.06.2019r.(czwartek)

Boże Ciało –przedszkole nieczynne.

W okresie wakacyjnym nasz przedszkole pełni dyżur w miesiącu sierpniu. Od 24.06.2019 do 31.07.2019r. dyżur wakacyjny pełni przedszkole w Wicku.

Zapisy dzieci na okres wakacyjny  trwają do 15 czerwca 2019r.

Karty  zgłoszeń można pobrać w  kancelarii w  godzinach pracy przedszkola.