Planowane działania na m-c styczeń

PLANOWANE  DZIA ŁANIA

na m-c  styczeń 2022r.

Witamy Nowy Rok !!!

Dokarmiamy ptaki i pamiętamy o zwierzętach zimą.

Zimowe spotkania z książką – czytanie książek przez zaproszonych gości.      Realizaacja ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,, Czytanie ma moc”.

Projekt edukacyjny „Oszczędzamy wodę” – projektowanie plakietek, umieszczanie ich przy kranach w przedszkolu i domu. Znaczenie wody w przyrodzie.

Kącik małego badacza” – zabawy badawcze z wodą (rozpuszczanie różnych substancji w wodzie, barwienie wody, parowanie i skraplanie, „Co pływa, co tonie

13.01.2022r. Zajęcia w klubie szachowym,, Szach mat” – gr. III i gr. II  – spotkanie  z instruktorem nauki gry w szchy.

14.01.2022r. Eksperymenty ze śniegiem i lodem – zajęcia w Klubie Małego odkrywcy. Poznajemy różne stany skupienia wody (śnieg, lód) – zwrócenie uwagi na zanieczyszczenia.

20-21.01.2022 r. ( czwartek) Dzień Babci i Dziadka

24.01.2022r. – Dzień przytulania – Moc płynąca z przytulania – zajęcia edukacjne .

28.01.2022r. .  ( piątek ) -  Bal karnawałowy   w przedszkolu

pod hasłem ,, W bajkowej krainie” w godz. od 9.30 do 11.30.

Przemiła pani Zima- Królowa Śniegu  wraz z sympatycznymi bałwankami zabierze dzieci w wielką wyprawę do krainy zabawy, tańców i konkursów ze słodkimi niespodziankami.

Prosimy  rodziców  o  przygotowanie  przebrań dla  dzieci  na bal.

30.01.2022r..-    XXX Finał WOŚP .

W tym   roku orkiestra zbiera środki finansowe dla  zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i  leczenia wzroku u dzieci.