Ewakuacja

W trosce o bezpieczeństwo dzieci w naszym przedszkolu w dniu 14 września  o godz. 10:00 zostanie przeprowadzone praktyczne ćwiczenie ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. Celem akcji jest nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki.

Ewakuacja

W ćwiczeniach wezmą udział wszystkie przedszkolaki oraz personel przedszkola. Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie z procedurą ewakuacji wszyscy opuszczą budynek przedszkola wyjściami ewakuacyjnymi. . Po ewakuacji wszystkie sale przedszkolne i pomieszczenia administracyjno - gospodarcze pozostaną puste. Ćwiczenia tego typu są bardzo potrzebne, gdyż odgrywają dużą rolę społeczną.

facebook rss

BezpieczneWakacje