Ogłoszenie - oferta pracy

DYREKTOR PRZEDSZKOLA GMINNEGO W CHARBROWIE

ZATRUDNI NAUCZYCIELA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w wymiarze 1 etatu.

Miejsce pracy:  Przedszkole Gminne w  Charbrowie, Charbrowo ul. Łebska 9 84-352 Wicko

Zgłoszenia w formie   listu motywacyjnego wraz  z uzasadnieniem złożenia oferty oraz aktualne CV opatrzone podpisaną klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

proszę przesyłać na adres email : dyrektor@przedszkolecharbrowo.pl.

Termin składania ofert do 16 listopada 2022r.

Dyrektor przedszkola

Bernadeta Wiśniewska