,, FERIE NA WESOŁO"

Za nami I tydzień Ferii Zimowych, który odbywał się pod hasłem ,, Ferie na wesoło”.

W tym czasie utrwaliliśmy z dziećmi wiadomości na temat  ,, Bezpiecznych ferii w przedszkolu i w domu. Ważnym tematem było także omówienia zasad zachowania podczas zabaw na śniegu , lodzie, sankach, nartach w formie ,,Quizu edukacyjnego’’ .

Odbyły się także zajęcia muzyczne - W krainie muzyki czyli wesoła orkiestra, animacje i zabawy z instrumentami

Za nami  dzień zabaw plastycznych, który obfitował w twórcze działania z wykorzystaniem najróżniejszych technik plastycznych od rysowania, po malowanie, wycinanie, naklejanie, wydzieranie, kolaż, lepienie i formowanie.

Dzień zabaw i  zagadek matematycznych , podczas którego dzieci   doskonaliły  umiejętności matematyczne takie jak dodawanie, odejmowanie, porównywanie, klasyfikowanie i segregowanie.

Dzień zabaw w eksperymentów i doświadczeń w Klubie Małego odkrywcy to zajęcia , które dzieci uwielbiają.

Ponadto  odbyły się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej z elementami zabaw i ćwiczeń integracji sensorycznej.

Ważną częścią minionego tygodnia było także przygotowanie laurek dla babci i dziadka z okazji ich święta oraz nauka wierszy i piosenek.

Angielskie zabawy te zajęcia poświęcone były utrwaleniu poznanych słówek, zabaw oraz piosenek w języku angielskim. Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z minionych zajęć.