Planowane działania edukacyjne na miesiąc luty

PLANOWANE DZIAŁANIA NA LUTY

08.02.2023r,   Warsztaty dla rodziców ,, Poznaj swoje dziecko” . Wspomaganie wychowawczej roli rodziców. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców.

13.02.2023r. godz. 16.00  -Zebranie z rodzicami. Podsumowanie półrocznej pracy wychowawczo-dydaktycznej  z dziećmi. Planowane działania na II półrocze. Sprawy różne.

14.02.2023rWalentynki- dzień przyjaźni i sympatii. Tego dnia nie zabraknie w naszym   przedszkolu wesołej zabawy w gronie przyjaciół i kolegów.

16.02.2023r. - Tłusty czwartek- będzie słodko i przyjemnie- wszystko o pączkach i faworkach zwiastujących koniec karnawału.

21.02.2023r. – Spotkanie z Babcią i Dziadkiem w GOKiS w Wicku godz. 10.00 Zapraszamy wszystkie babcie , prababcie, dziadków i pradziadków na  uroczystość uczczenia Dnia Babci i Dziadka obchodzonego 21 i 22 stycznia.  Z powodu  Ferii zimowych w tym czasie  uroczystość została przeniesiona na miesiąc luty.

24.02.2023r. – Międzygrupowy konkurs recytatorsko-edukacyjny ,, Wiersze J Brzechwy i J. Tuwima w interpretacji dzieci. ”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cały miesiąc zgodnie z harmonogramem

Zajęcia dodatkowe realizowane w ramach projektu ,, Przedszkolaki Superdzieciaki

• Zajęcia integracyjne z rozwijania  kompetencji społecznych.
  • Gimnastyka Korekcyjna
  • Angielskie zabawy
  • Warsztaty doświadczania świata
  • Robotyka i kodowanie

,,Przedszkolaki w kuchni” – comiesięczne zabawy w gotowanie i przygotowywanie zdrowych przekąsek, koktajli i potraw.

Poobiednie spotkania z bajką wzmacnianie świadomości emocjonalnej dzieci.

.