Uroczystość Dnia Babci i Dziadka - 21.02.2023r.

Dnia 21.02.2023r. w GOKiS w Wicku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Uroczystość Dnia Babci  i Dziadka - 21.02.2023r.

Na wstępie Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, i złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom .Następnie  na  pięknie udekorowanej scenie przedszkolaki przedstawiły wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane z obchodzonym świętem.

Uroczystość Dnia Babci  i Dziadka - 21.02.2023r.

Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli  pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Uroczystość Dnia Babci  i Dziadka - 21.02.2023r.

Na koniec uroczystości dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków laurkami, przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

facebook rss

BezpieczneWakacje