14.03.2023r. Zajęcia przyrodnicze z P. Miachaliną Pączkowską .

14 marca 2023r odbyły się zajęcia edukacyjno-przyrodnicze z Panią Michaliną Pączkowską edukatorem ze  Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.

Tematem spotkania były pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny oraz ptaki i ich gniazda.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści Pani Michaliny i brały aktywny udział w zajęciu. Rozpoznawały wiosenne kwiaty , sadziły cebulki roślin do kącika przyrody. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także eksponaty gniazd różnych ptaków, które  dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska.

Po spotkaniu dzieci wręczyły  dyplom  podziękowania i kwiatki. Było to bardzo  miłe  spotkanie, zachęcające do wiosennych spacerów i dalszego poszukiwania  oznak nadchodzącej wiosny. Zapraszamy do galerii zdjęć.