Planowane działania na Marzec

04.03.2020r.

Warsztaty edukacyjne nt.,, Pszczoły –nasi mali przyjaciele”. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się jak powstaje miód, co to jest wosk pszczeli , czym różni się matka pszczela ,,królowa” od zwykłej robotnicy.

06.03.2020r.

Realizacja zajęć w ramach ogólnopolskiej akcji pt.,, Dzieci uczą rodziców”.

Tematy do realizacji to ,, Mały ekolog” .

Dowiemy się: ,, Jak dbać o środowisko? Jak segregować odpady?

Co to jest smog?

09.03.2020r.

Uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Kobiet- dzieci zaprezentują krótki występ artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przed gronem kolegów i koleżanek z przedszkola oraz wszystkimi Paniami pracującymi w przedszkolu. Wręczymy własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty.

13.03.2020r.

Zajęcia edukacyjno-przyrodnicze z pracownikiem SPN P. Katarzyną Sitkowską pt. ,, ,,Poznajemy bociana”.

18.03.2020r.

Zajęcie otwarte dla rodziców dzieci z gr. I. Zaprasza Pani Ania ZAJĘCIA ODWOŁANE

19.03.2020r.

Zajęcie otwarte dla rodziców dzieci z grupy II. Wychowawczynie: pani Ania i pani  Karolina serdecznie zapraszają. ZAJĘCIA ODWOŁANE

20.03.2020r.

Powitanie wiosny - tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny udamy się nad rzekę by topić Marzannę. Wesołym korowodem, śpiewając i grając na instrumentach przejdziemy ulicami Charbrowa oznajmić całemu światu przyjście nowej pory roku.

Mały badacz razem z książką poznaje świat

Marzec

Comiesięczne eksperymentowanie- zajęcia z cyklu ,, Mały badacz razem z książką poznaje świat”.

- Hodowla roślin – zakładanie ogródków – sposoby przyśpieszania wzrostu roślin

-Wesołe stworki ( z wyhodowanego w doniczkach jęczmienia , tworzenie wesołych stworków)

- Zakładamy zielniki – obserwacja w terenie.

27.03.2020r.

Recytatorski konkurs logopedyczny pt.,, Wiosenne wierszyki ćwiczące języki”. W konkursie mogą wziąć udział dzieci ze wszystkich grup. Zgłoszenie dzieci do konkursu przyjmują wychowawcy grup do dnia 20.03.2020r.