FESTYN RODZINNY

FESTYN RODZINNY Dnia 20.05.2023r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny pod hasłem ,, Mama, Tata i ja". Tradycyjne już jak co raku zaprosiliśmy do wspólnej zabawy całe rodziny by jednocześnie uczcić obchodzony 26 maja Dzień Matki oraz  23 czerwca Dzień Ojca. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka i odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej matki i każdego ojca.

Dzieci długo przygotowywały się do tego dnia ucząc się piosenek, wierszy i tańców a wszystko z myślą o swoich kochanych rodzicach. Podczas spotkania pięknie się zaprezentowały w programie artystycznym by w ten sposób wyrazić  rodzicom swoja miłość , troskę i opiekę.

FESTYN RODZINNY

Po występie dzieci mogły skorzystać z różnych atrakcji;

-dmuchany plac zabaw, kącik kosmetyczno- fryzjerski, kącik malowania twarzy, kącik  wodnego tatuażu, balonowe niespodzianki, kącik ogromnych baniek mydlanych.

Rodzice natomiast korzystali z kawiarenki z pysznymi domowymi ciastami, kącika kulinarnego.

Ogromnym zainteresowaniem  cieszyła się także Loteria Fantowa ,, Szczęśliwy Los" .

By upamiętnić spotkanie skorzystać można było także z bezpłatnej Foto Budki - chwile zatrzymane w kadrze.

Było to wspaniałe spotkanie w gronie rodziny , przyjaciół i znajomych .  Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.