Skocz do głównej treści strony
Przedszkole Gminne w Charbrowie

Podziękowania!

Dyrektor i grono pedagogiczne

Przedszkola Gminnego w Charbrowie

składa serdeczne podziękowania

dla wszystkich rodziców

zaangażowanych w organizację FESTYNU RODZINNEGO dnia 20.05.2023r.

Z całego serca dziękujemy za podarowanie prezentów na loterię fantową ,, Szczęśliwy Los” i

przygotowanie smakowitych wypieków!

Jesteśmy dumni, że mamy takich wspaniałych rodziców!

To dzięki Państwu, mogliśmy przygotować dodatkową atrakcję w postaci ciekawych fantów, voucherów w loterii fantowej. Wpisaliście się w historię przedszkola wielką złotą literą ! Dajecie nam powody do wyrażenia naszej wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni:

Dodatkowe podziękowania za wsparcie::

Marii Adamskiej "Biedronka Wicko", Farma Alexa, Labirynt Łeba, Przystań Dolores, Park Discovery Łeba, Restauracji: Ambrozja Łeba, Tango Łeba, Czary&Mary Łeba, Pizzerii Venezia Łeba , Restauracja ,, Zatoka Aniołów”, P. Bugajskim , P. Ptak, P. Bonik, Zakłady Mięsne ,, Skiba” , Firma Farm Frites Poland – Lębork . DZIĘKUJEMY!