PROJEKT MOVE WEEK

Od poniedziałku 22 maja 2023r. dzieci  z naszego przedszkola  we wszystkich grupach rozpoczęły Move Week .

Pod hasłem „Gimnastyka dobra sprawa a dla  nas wszystkich to  super zabawa” odbywały się poranne zabawy ruchowe, ćwiczenia gimnastyczne , ćwiczenia w ogrodzie przedszkolnym,  tor przeszkód , ścieżka sensoryczna, konkurencja sportowe , gry zespołowe, zumba  to aktywności,  które dzieci uwielbiają. Dzieci brały  również udział w Biegu Świętojańskim dla Przedszkolaków. Ponadto nieodzowną   pomocą okazały się filmiki z Akademii Krokieta i lamy.  Nasze przedszkolaki  dobrze wiedzą, że podstawą zdrowia jest ruch i uśmiech.W zdrowym ciele , zdrowy duch to hasło, które każdy z nas zna.

MOVE Week to coroczne globalne wydarzenie, które promuje korzyści płynące z aktywnego stylu życia oraz regularnego uprawiania sportu i aktywności fizycznej.

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu @International Sport and Culture Association @nowwemove @V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy”DolnyŚląsk”