Skocz do głównej treści strony
Przedszkole Gminne w Charbrowie

Fotorelacja z Dnia Pluszowego Misia.

24 listopada nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

Dzień rozpoczął się zaprezentowania swojego przyjaciela, koleżankom i kolegom w grupie. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta. Bawiły się przy piosence ,, Jadą, jadą misie "czy spacer na dywanie.

Dla dzieci w tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji: zabawy, zadania plastyczne i tańce przy muzyce oraz poczęstunek.

Gr. I ,,Maluchy"

Gr. II ,, Średniaki".

Gr. III ,, Starszaki".

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Bowiem ,,Czy to jutro, czy to dziś, każdemu jest potrzebny miś" pisała H. Bechlerowa.
To był bardzo udany dzień.