Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat".

Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat

27 marca 2024r.  w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Pipi Langstrumpf zwiedza świt ’” w wykonaniu teatru  Blaszany Bębenek   z Trzebini.
 Bajka autorska na podstawie książki „Pipi Langstrumpf”- szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren.

Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat  Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat

Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat   Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat

Sympatyczna Pipi,  odkrywała nieznany dla niej świat. Aktorzy w wesoły sposób przedstawili przygody małej Pipi podróżującej po świecie, zapraszając do tej niesamowitej podróży wszystkich przedszkolaków.

Był to pełen humoru spektakl w którym czynny udział brały również dzieci. Widzowie poznali elementy kultury mieszkańców  różnych zakątków świata.  Znakomicie w rolę mieszkańców tych krajów wcieliły się przedszkolaki.

Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat    Przedstawienie teatralne pt. ,, Pipi Langstrumpf zwiedza świat

Dzieci spędziły czas w miłej atmosferze, nagradzając aktorów gromkimi brawami.

facebook rss

BezpieczneWakacje