Informacja dla rodziców!

Drodzy Rodzice!

Strona internetowa  naszego przedszkola , została zmodernizowana i już pokazuje się w nowej przejrzystej formie.

Od przyszłego tygodnia tj. od 26.04.2020r. materiały edukacyjne do kształcenia na odległość będą ukazywały się w nowej zakładce tj. GRUPY. Wystarczy kliknąć w odpowiednią grupę.

Natomiast materiały do zabaw i ćwiczeń logopedycznych na kolejny tydzień umieszczane będą w zakładce LOGOPEDA- zachęcam do wspólnych zabaw językowych.

Życzę wszystkim Państwu i dzieciom wiele wytrwałości, dobrego humoru a przede wszystkim zdrowia. Pamiętajmy jednak , że główną aktywnością dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa i to ona powinna stanowić 80 % aktywności dziecka w ciągu dnia. Zabawy  na podwórku,  w ogrodzie,  wspólne spacery do lasu i parku to aktywności , których dzieci potrzebują.

Zachęcam wszystkich Państwa do kontaktu z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub kontaktu telefonicznego.

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor przedszkola Bernadeta Wiśniewska