Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
PRZEDSZKOLE GMINNE W CHARBROWIE

Europejski tydzień sportu 2024

Europejski Tydzień Sportu 2024 w przedszkolu to wyjątkowy czas pełen radości i aktywności fizycznej, który ma na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. W ramach tego wydarzenia, dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zawodach sportowych, które nie tylko rozwijały ich sprawność fizyczną, ale także uczyły współpracy i rywalizacji w duchu fair play.

Europejski tydzień sportu 2024

 

Jedną z atrakcji Movee Week było przejście po ścieżce sensorycznej, która stymuluje zmysły dzieci i rozwija ich koordynację ruchową. Maluchy mogły również wspinać się po drabinkach, co wzmacnia ich mięśnie i poprawia równowagę. Inną ciekawą konkurencją było przesuwanie po sznurku rolki po papierze, która wymaga precyzji i skupienia.

 

Europejski tydzień sportu 2024

 

Nie brakowało również zaciętych zmagań w przeciąganiu liny, gdzie dzieci mogły wykazać się siłą i zespołowym duchem. Zabawy w kole i przy chuście animacyjnej to doskonała okazja do integracji grupy oraz rozwijania umiejętności społecznych. Dzieci bawiły się wspólnie, śpiewając i wykonując różne zabawy ruchowe, co sprzyjało budowaniu więzi i wzajemnemu zrozumieniu. Movee Week w przedszkolu to nie tylko czas aktywności fizycznej, ale także radości, śmiechu i nauki poprzez zabawę.

Europejski tydzień sportu 2024

 

szukaj na stronie

facebook rss

PL

BezpieczneWakacje

Przedszkole Gminne w Charbrowie - Wicko

Odwiedzin:
Wszystkich: 4 678 910
Wczoraj: 581
Dzisiaj: 74
Online: 6
c) 2007-2024 przedszkolecharbrowo.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem