Festyn Rodzinny w przedszkolu- ,, Cudownych rodziców mam" - relacja.

Festyn Rodzinny  w przedszkolu- ,, Cudownych rodziców mam

Dnia 25.05.2024r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny pod hasłem ,, Mama, Tata i ja". Tradycyjne już jak co raku zaprosiliśmy do wspólnej zabawy całe rodziny by jednocześnie uczcić obchodzony 26 maja Dzień Matki oraz 23 czerwca Dzień Ojca.

Festyn Rodzinny  w przedszkolu- ,, Cudownych rodziców mam  Festyn Rodzinny  w przedszkolu- ,, Cudownych rodziców mam

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka i odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej matki i każdego ojca.

Dzieci długo przygotowywały się do tego dnia ucząc się piosenek, wierszy i tańców a wszystko z myślą o swoich kochanych rodzicach.

Festyn Rodzinny  w przedszkolu- ,, Cudownych rodziców mam   Festyn Rodzinny  w przedszkolu- ,, Cudownych rodziców mam

Podczas spotkania pięknie się zaprezentowały w programie artystycznym by w ten sposób wyrazić rodzicom swoja miłość , troskę i opiekę.

Po występie dzieci mogły skorzystać z różnych atrakcji;

-dmuchany plac zabaw, kącik kosmetyczno- fryzjerski, kącik malowania twarzy, kącik wodnego tatuażu, balonowe niespodzianki, kącik ogromnych baniek mydlanych.

Rodzice natomiast korzystali z kawiarenki z pysznymi domowymi ciastami, kącika kulinarnego.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także Loteria Fantowa ,, Szczęśliwy Los" .

Było to wspaniałe spotkanie w gronie rodziny , przyjaciół i znajomych . Do zobaczenia za rok.

facebook rss

BezpieczneWakacje