Skocz do głównej treści strony
Przedszkole Gminne w Charbrowie

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu- 03.06.2024r.

DZIEŃ DZIECKA -03.06.2024r.
Dzień Dziecka w przedszkolu to zawsze wyjątkowe wydarzenie, pełne radości i uśmiechów na twarzach najmłodszych. Dzisiejsze obchody były niezwykle udane i obfitowały w różnorodne atrakcje.

W ogrodzie przedszkolnym zorganizowano zabawy muzyczne, gdzie maluchy mogły śpiewać i tańczyć przy dźwiękach ulubionych piosenek.

Przedszkolaki miały okazję bawić się bańkami mydlanymi, tworząc kolorowe i magiczne widowisko. Malowanie na folii pozwoliło dzieciom wyrazić swoją kreatywność, a malowanie twarzy przemieniło ich w ulubione postacie z bajek i zwierzątka.

Nie zabrakło również zabaw z konkursami, w których dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami i zdobyć medale.

Dzieci zostały poczęstowane lodami, które były idealnym orzeźwieniem po pełnym wrażeń dniu, zasiadły do wspólnego poczęstunkiem.

Z okazji swojego święta, każdy przedszkolak został obdarowany upominkiem.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia odbył się przejazd meleksem po okolicy Charbrowa, który dostarczył dzieciom mnóstwo emocji i radości.
Dzień Dziecka w przedszkolu z pewnością na długo pozostanie w pamięci maluchów jako czas pełen zabawy, śmiechu i niezapomnianych chwil.