Relacja z wycieczki do Stadniny Koni w Nowęcinie.

Relacja z wycieczki do Stadniny Koni w Nowęcinie.05.06.2024r. WYCIECZKA DO STADNINY KONI MACIUKIEWICZ W NOWĘCINIE
Dzisiejsza wycieczka do stadniny koni była dla przedszkolaków z naszego przedszkola niezapomnianym przeżyciem. Każdy maluch miał okazję przejechać się konno pod czujnym okiem instruktorów, co było nie lada atrakcją. Dzieciaki, ubrane w toczki  jeździeckie z radością wsiadały na grzbiety łagodnych koni, a uśmiechy na ich twarzach były bezcenne.

Relacja z wycieczki do Stadniny Koni w Nowęcinie.   Relacja z wycieczki do Stadniny Koni w Nowęcinie.
Oprócz jazdy konnej, przedszkolaki miały możliwość przejazdu bryczką, co również dostarczyło im wiele radości. Przy dźwiękach kopyt i skrzypieniu kół bryczki mogły podziwiać malownicze krajobrazy.

Następnie przedszkolaki miały okazję zwiedzić stajnię, gdzie modły zobaczyć jak wygląda codzienne życie koni i ich opiekunów, czym konie są karmione, jak się je pielęgnuje i jakie akcesoria są potrzebne do jazdy konnej.

Oprócz atrakcji związanych z końmi, dzieci spędziły czas na zabawie na placu zabaw, gdzie mogły się wybawić i zintegrować z rówieśnikami.

Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestnicy zebrali się przy ognisku, gdzie pieczone były kiełbaski.
Serdecznie dziękujemy państwu Maciukiewicz za zorganizowanie tej wspaniałej wycieczki oraz za ich gościnność i serdeczność, które uczyniły ten dzień niezapomnianym dla naszych przedszkolaków.

facebook rss

BezpieczneWakacje