Informacja dla rodziców!

Drodzy Rodzice !
          Celem dostosowania placówki do odpowiednich warunków sanitarnych dla dzieci i pracowników przedszkola zgodnie z Zarządzeniem Nr WG/76/2020  Wójta Gminy Wicko z dnia 5 maja 2020r. w związku zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 , zostają zawieszone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w naszym przedszkolu od dnia 6 maja do dnia 17 maja 2020r.

Dyrektor przedszkola
                                                                                                                                                       Bernadeta Wiśniewska

Zarządzenie Wójta Gminy Wicko z dnia 5 maja 2020r.

Wczoraj: 667
c) 2007-2020 przedszkolecharbrowo.pl