Uroczyste pożegnanie absolwentów przedszkola.

Dla wielu z naszych przedszkolaków, nadszedł czas pożegnania,  zapraszamy  rodziców i  dzieci, które szykują już swoje plecaki by od września powitać szkołę, na uroczyste zakończenie roku .

Dnia 19 czerwca 2020r. na godz. 13.00. zapraszamy absolwentów Przedszkola Gminnego w Charbrowie  z jednym rodzicem/opiekunem na uroczyste pożegnanie przedszkola.

Rodzice dzieci kończących edukację przedszkolną zostali poinformowanie telefonicznie o spotkaniu i proszeni są o potwierdzenie przybycia.

Uroczystość pożegnania  absolwentów i wręczenia dyplomów ukończenia przedszkola,  odbędzie się na tarasie przedszkolnym z zachowaniem środków ostrożności i reżimu sanitarnego dotyczącego zapobiegania rozprzestrzeniania  się COVID 19.

Rodzic wraz z dzieckiem ustawi się na tarasie  na  zaznaczonym miejscu w bezpiecznej odległości

od kolejnego uczestnika spotkania.

Dyrektor przedszkola i n-le gr. III

facebook rss

BezpieczneWakacje