Żywienie w przedszkolu od 01 września 2020r.

Drodzy Rodzice w związku z trwającym generalnym remontem kuchni  przedszkolnej w miesiącu wrześniu zmieniają się zasady żywienia dzieci  w przedszkolu.

Na czas trwania remontu dzieci w przedszkolu będą otrzymywały jeden ciepły posiłek ( obiad), który będzie przygotowywany przez naszych  pracowników w kuchni Szkoły  Podstawowej w Wicku i wydawany w przedszkolu w jednorazowych naczyniach.

Śniadania dzieci będą przynosiły z domu  w zamkniętych pojemnikach tzw. ( śniadaniówkach) , które będą podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka . Bardzo proszę o wyposażenie dzieci w odpowiednie  pojemniki na żywność. Śniadanie nie może być przechowywane w reklamówkach jednorazowych czy plecakach .

Po remoncie w  nowoczesnej i dobrze wyposażonej kuchni przedszkolnej będziemy mogli gotować dla naszych przedszkolaków smaczne i zdrowe posiłki.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Dyrektor przedszkola

Bernadeta Wiśniewska