Udanych, Bezpiecznych Słonecznych Wakacji!

Udanych, Bezpiecznych Słonecznych  Wakacji!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich przedszkolaków czas wakacji. Czas odpoczynku od porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku przedszkolnym.
Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom  za aktywne uczestnictwo w życiu naszej placówki, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych za cały rok przedszkolny 2020/2021.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Gminnego w Charbrowie