Akademia Kici Koci

Nasze przedszkolaki w  AKADEMI Kici Koci !

Życie przedszkolaka to prawdziwa przygoda. Każdy dzień przynosi nowe radości, odkrycia, ale też wyzwania. Bywa trudno, bo wszystko jest zupełnie nowe! O wiele łatwiej jest poznawać świat, gdy obok jest ktoś bliski.A gdyby tak podejmować wyzwania u boku ulubionej bohaterki?

Akademia Kici Koci

Akademia Kici Koci to zupełnie nowa propozycja wspierająca
nie tylko dzieci, ale też pedagogów.

Celem akcji jest pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką – Kicią Kocią u boku.

Kicia Kocia poprzez zabawę nie tylko pomaga dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów czy kolorów, ale podejmuje też ważne kwestie, takie jak zasady bezpieczeństwa, dobrego wychowania, wyrażania emocji i wiele wiele więcej!

Akademia to poważna sprawa, ale też problemy przedszkolaka są poważne w jego odczuciu. Jest to projekt, który umożliwia znakomitą motywację dziecka, ale także świetną zabawę formą. Będziemy realizować wyzwania proponowane przez bajkową Kotkę Kicię ! Nie możemy się doczekać !