Informacja dla rodziców !!!

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego wszystkie placówki oświatowe, żłobki, przedszkola zostają zamknięte na okres dwóch tygodni tj. od  29.03.2021r. do 09.04.2021r.

Rodzicom dzieci do 8r.ż. przysługuje   zasiłek  opiekuńczy na czas zamknięcia przedszkola.

W związku z zaistniałą sytuacją, która zmusiła nas do pozostania w domu, zachęcamy  Państwa, aby w tym czasie wspierać swoje dzieci poprzez zabawę i naukę i  korzystać z propozycji, materiałów edukacyjnych , które proponujemy do pracy z dzieckiem.

Edukacja na odległość:

Zabawa i nauka  na odległość w naszym przedszkolu odbywać będzie się on-line gdzie na stronie internetowej oraz na facebooku nauczyciele  poszczególnych grup umieszczać będą  materiały edukacyjne do pracy z dzieckiem w domu . Materiały edukacyjne zgodne  z podstawą  programową wychowania przedszkolnego i dostosowane do możliwości psychofizycznych dzieci dla poszczególnych grup wiekowych.  Wszystkie te pomysły są motywacją do wspólnej pracy, nauki, zabawy. Materiały dostępne będą w zakładce "dla rodziców"-Grupy.

Życzę wszystkim dzieciom i rodzicom zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.     Do zobaczenia wkrótce.

Dyrektor przedszkola

Bernadeta Wiśniewska