Planowane działania na styczeń

10.01.2016

XXIV Finał WOŚP odbędzie się GOKiS w  Wicku godz. 15.00. W występach artystycznych przed wielką publicznością wezmą udział wszystkie chętne przedszkolaki. Zaprezentujemy się ze świątecznym repertuarem, prezentowanym na grudniowym spotkaniu wigilijnym dla rodziców. Zapraszamy rodziców z dziećmi.

21.01.2016

Dzień Babci i Dziadka w  GOKiS w  Wicku godz. 10.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich Dziadków i Babcie. Dla zacnych gości zaprezentujemy się w pięknym reperuarze artystycznym, przygotowanym specjalnie na tę wyjątkową okazję. Słodki poczęstunek i niespodzianka od wnuka oraz wiele innym atrakcji. Zapraszamy gorąco.

29.01.2016

Bal  karnawałowy ,,Królestwo bajki" odbędzie się w przedszkolu w godz. od 9.30 do 11.30.
Zabawę poprowadzą aktorzy  teatru  ,,Rozmaitości " z Gdańska.

Prosimy rodziców o przygotowanie przebrań dla dzieci na bal. Wybór kreacji dowolny, liczymy na pomysłowość rodziców i mile spędzony czas wspólnie z dziećmi na tworzeniu pięknych bajkowych kostiumów. Przygotowania do balu to ogromna radość dla dzieci i wielkie przeżycie - nie odkładajcie tej przyjemności na ostatnią chwilę :)

Pieniądze na paczki dla  dzieci w kwocie 20,00zł prosimy wpłacić do dnia 20.01.2016r.

facebook rss

BezpieczneWakacje