Planowane działania na marzec

04.03.16

godz.10.00

Przedstawienie teatralne "Lulek Pulek w teatrze"w wykonaniu Teatru Rozmaitości z Gdańska
08.03.16

Uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Kobiet - dzieci zaprezentują krótki występ artystyczny przygotowany specjalnię na tę okazję przed gronem kolegów i koleżanek z przedszkola oraz wszystkimi Paniami pracującymi w przedszkolu. Wręczymy własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty.

15.03.16

Zajęcie otwarte dla rodziców dzieci z grupy III. Wychowawczynie: pani Ania i pani Iza zapraszają serdecznie na warsztaty plastyczne "Mamo, Tato zróbmy to razem", gdzie wspólnie wykonamy tradycyjne palmy wielkanocne a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się jak dziecko funkcjonuje w grupie, ocenić jego aktywność, zaangażowanie i umiejętności.

17/18.03

Kiermasz ozdób wielkanocnych - zapraszamy wszystkich do zakupu wiosennych i wielkanocnych dekoracji wykonanych w przedszkolu.

21.03.16

Powitanie wiosny - tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny udamy się nad rzekę by topić Marzannę. Wesołym korowodem, śpiewając i grając na instrumentach przejdziemy ulicami Charbrowa oznajmić całemu światu przyjście nowej pory roku.

22.03.16

Konkurs Wielkanocny dla wszytkich grup przedszkolnych - utrwalenie znajomości tradycji wielkanocnych, wdrażanie do zabaw zespołowych, integracja środowiska przedszkolnego.

23.03.16

Niespodzianki od zajączka - w środę będziemy szukać w ogrodzie prezentów od zajączka. Może zostawi jakieś słodkie smakołyki we wczesniej przygotowanych przez nas gniazdach . My na pewno zostawimy dla niego marchewkę :)