Zapisy na wakacje

DYREKTOR  PRZEDSZKOLA GMINNEGO W CHARBROWIE

OGŁASZA ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA

NA   OKRES WAKACYJNY ( LIPIEC 2016r.)

Zapisy  trwają  do  25 czerwca 2016r.

Procedura obowiązująca przy zapisach dzieci do przedszkoli w Gminie Wicko w  okresie wakacji.

1.      Zapisy dzieci do przedszkola pełniącego dyżur w okresie wakacyjnym przyjmuje dyrektor placówki dyżurującej.

2.      Zapisy  do przedszkola dyżurującego trwają  do 25 czerwca bieżącego roku.

3.      Przy zapisie dziecka, rodzice składają  wypełnioną kartę zgłoszenia na dyżur wakacyjny. Formularz karty zgłoszenia rodzice pobierają w przedszkolu lub na stronie internetowej w zakładce ,, Dla rodziców".

4.      Umowa w sprawie  korzystania z  usług przedszkola zostaje zawarta na okres pobytu dziecka w przedszkolu w okresie wakacyjnym.

5.      Dopuszcza się możliwość dokonywania dodatkowych zapisów dzieci do przedszkola pełniącego dyżur w innych terminach w miarę wolnych miejsc. W takim przypadku umowa winna zostać zawarta najpóźniej  w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

6.      Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu i wyżywienie powinna być wniesiona do 10 dnia miesiąca.

Dyrektor przedszkola – Bernadeta Wiśniewska

facebook rss