Od dnia 2 września 2016 r obowiązuje nastepujący rozkład jazdy autobusów dowożących dzieci do szkół i przedszkoli:
Dojazdy:
Roszczyce | 7.10 | Krakulice | 7.35 | Łebieniec | 7.25 | ||
Stacja Wrzeście | 7.15 | Charbrowo Młyn | 7.05 | Białogarda | 8.10 | ||
Wicko | 7.20 | Wrześcienko | 6.55 | ||||
Górka | 7.40 | Wrzeście | 7.00 | ||||
Poraj | 7.45 | Wicko | 7.15 |
Odwozy z przedszkola:
Kierunek Sarbsk- 14.25
Krakulice- 15.20
Wrzeście, Wrześcienko, Charbrowo-Młyn - 15.05
Górka - 14.30
Bliższych informacji na temat dowozów udzielają kierowcy autobusów.