Planowane działania na listopad

Warsztaty teatralne  dla przedszkolaków  w  GOKiS w  Wicku

8.11.2015

godz.15.00

Udział naszych przedszkolaków w obchodach ,, Dnia  Seniora" w Gminnym Ośrodku  Kultury w Wicku - występy artystyczne

10.11.2015

Obchody Narodowego Święta  Niepodległości w  przedszkolu

12.11.2015

Udział  w przyrodniczym konkursie plastycznym pt.,, Jesienne skarby lasu"

zorganizowanym przez Słowiński Park Narodowy w Smołdzinie, wysłanie prac na  konkurs

17.11.2015

godz 16.30

Zebranie  z  rodzicami godz. 16.30

• przedstawienie wyników wstępnej obserwacji pedagogicznej dzieci 3/4 letnich
  • przedstawienie wyników wstępnej  diagnozy gotowości szkolnej dzieci 5/6letnich
  • omówienie form i sposobów udzielanej pomocy psychologiczno - pedagogicznej, zajęcia rozwijające zainteresowania i zdolności dzieci w grupach.
  • planowane działania na najbliższe miesiące, sprawy różne
19.11.2015

Konkurs  recytatorski pt. ,, Z Janem Brzchwą o zdrowiu" dla przedszkolaków z  naszego przedszkola. Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału i rozwijania talentów  artystycznych. Regulamin na naszej stronie oraz w szatni przedszkola

20.11.2015

W ramach akcji  Akademii Zdrowego Przedszkolaka „Z Janem Brzechwą o zdrowiu” wykonamy wspólnie z dziećmi pracę plastyczną, która będzie obrazowała różne elementy dbania o higienę jamy ustnej "Jak dbać o ząbki – o czym należy pamiętać aby były one zdrowe?"

25.11.2015

Dzień  Pluszowego  Misia  w  naszym  przedszkolu

27.11.2015

Zabawa Andrzejkowa w grupach - wróżby, zabawy  z konkursami, lanie wosku.

28.11.2015

godz 16.00

Udział naszych przedszkolaków w obchodach Dnia Seniora w  GOKiS  w Wicku  zorganizowanym  przez  Koło Emerytów i Rencistów - występy artystyczne

W  miesiącu listopadzie we wszystkich grupach organizujemy ,, Kąciki teatralne".

Zapraszamy również Rodziców do udziału w ,,Mamo,tato, zróbmy to razem"- warsztaty plastyczne przy współudziale rodziców - wykonanie ozdób, stroików, dekoracji świątecznych, które zostaną wystawione na Kiermaszu Świątecznym organizowanym corocznie przez nasze przedszkole w GOKiS.