Edukacja zdalna 06.04.2021- Wtorek

Drogie dzieci!

Witam Was serdecznie po świątecznej przerwie mam nadzieje, że jesteście wypoczęci i gotowi do pracy. W tym tygodniu będziemy opracowywać temat DZIEŃ I NOC. Zapraszam Was do wspólnej zabawy. Buziaczki ;*

Temat dnia: N- jak noc.

1. Kochani na rozpoczęcie dnia chciałabym zaśpiewać z Wami piosenkę którą witamy się w przedszkolu.  https://www.youtube.com/watch?v=h9wMpq8kqkA
  2. Dziś poznamy literkę N, dlatego przygotowałam dla was bardzo fajny film. Zachęcam do obejrzenia.

3..Po obejrzeniu bardzo proszę abyście wykonali zadania w ćwiczeniach (ćw. 1,2 str. 64-65)

Ćwiczenie 1:

Pokoloruj lub wyklej dowolnymi materiałami literę N. Poprowadź pi literze palcem, a potem narysuj ją w powietrzu.

Ćwiczenie 2:

Edukacja zdalna 06.04.2021- Wtorek

4. Po skończonych zadaniach czas na relaks, dlatego wspólnie zaśpiewajmy piosenkę którą poznaliśmy już w przedszkolu.