Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
PRZEDSZKOLE GMINNE W CHARBROWIE

Średniaki

...

Informacje o grupie

Rok szkl. 2019/2020   Nauczyciele: Monika Cybulska/Małgorzata Sojda   Pomoc nauczyciela/woźna Małgorzata Wrońska

Witamy w grupie Średniaków !

Witamy w grupie Średniaków !
Witamy wszystkie dzieci w grupie Średniaków. Mamy nadzieje, że wakacje była dla Was czasem szczęśliwym i wartościowym. Wypoczynek jest bardzo ważnym elementem życia każdego dziecka, dlatego mamy nadzieje, że po wakacjach wracacie do nas z nową energią i jesteście gotowi by zacząć nowy rok szkolny 2020/2021. Nie możemy się...

Wrzesień - korzystamy z pogody.

Wrzesień - korzystamy z pogody.
Wyjście na plac zabaw i korzystanie z ciepłych promieni słońca to coś co Średniaki bardzo lubią. Oczywiście na plac zabaw zabieramy ze sobą kredę i tworzymy różne rysunki na chodniku. Korzystamy z dostępnych na naszym placu zabaw zabawek oraz bezpiecznie używamy ich.

Jesienne piosenki, które śpiewamy

Jesienne piosenki, które śpiewamy
https://www.youtube.com/results?sp=mAEB&search_query=jesienna+cza+cza https://www.youtube.com/watch?v=lFWysdCgVNg https://www.youtube.com/watch?v=ct_4if6byN4 Te piosenki śpiewamy razem z naszymi Paniami, oczywiście ułożyliśmy do nich choreografie i pięknie  poruszamy się do rytmu.

Dni, które świętujemy we wrześniu

Dni, które świętujemy we wrześniu
Dzień kropki w naszej grupie. Odwiedziny Pana Policjanta.  

Sprintem do maratonu

Sprintem do maratonu
Dnia 08.10.2020 roku dzieci z naszej grupy wzięły udział w VI OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW. Wszystkie dzieci przebiegły wyznaczoną trasę. Po biegu odbyło się uroczyste wręczenie medali i dyplomów.

Październik- zabawy ruchowe

Październik- zabawy ruchowe

11 listopada

11 listopada
 "Barwy ojczyste" Czesław Janczarski Powiewa flaga , gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze biel jest i czerwień. Czerwień to miłość, biel- serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste.

6 Grudnia- Mikołajki

6 Grudnia- Mikołajki
Drogi Mikołaju! Bardzo dziękujemy za wspaniałe prezenty obiecujemy, że będziemy grzeczni. Żałujemy, że nie mogliśmy Cię ugościć. Czekamy na Twoją wizytę w przyszłym roku. Pozdrawiamy grupa Średniaków.  
c) 2007-2021 przedszkolecharbrowo.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem