Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu "Przeczytaliśmy, namalowaliśmy -Projekt okładki mojej ulubionej książki"

Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu

Dnia 24 października 2019 r., , nastąpiło rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego dla przedszkolaków z grupy  II i III pod hasłem "Przeczytaliśmy,namalowaliśmy -Projekt okładki mojej ulubionej książki".

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie frontowej strony okładki ulubionej książki dla dzieci.

Komisja konkursowa w składzie Bernadeta Budnik (fotograf) Renata Glanda (pedagog) Bernadeta Wiśniewska (dyrektor), biorąc pod uwagę kryteria określone w regulaminie konkursu, tj. pomysłowość, staranność i ogólny wyraz artystyczny,  postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Alicja Iwicka

Alicja Stępień

Nikola Bikowska

Wyróżnienia:

Michał Juśkiewicz

Gratulujemy!

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe .Pozostali uczestnicy również otrzymali drobne nagrody  oraz dyplomy  za udział w konkursie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z  wręczenia nagród.