2008-05-15 Przedstawienie Kopciuszek w wykonaniu dzieci z grupy Średniaków

Przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu dzieci z grupy "Średniaków”

15 maja 2008 r., na zebraniu z rodzicami, dzieci z grupy „Średniaków” zaprezentowały się w przedstawieniu „Kopciuszek”, które przygotowały pod bacznym okiem pani Małgorzaty Sojdy. Główną rolę Kopciuszka zagrała Ala Walońska, w inne role zaś wcielili się: macocha – Paulina Cichoń, córki macochy – siostry Wiktoria i Weronika Kasprzyk, królewicz – Kuba Dziekoński, wróżka – Ela Bojke. Piękne stroje dla małych aktorów przygotowali rodzice.
          Występ był bardzo udany, a wysiłek naszych „Średniaków” został doceniony i nagrodzony wielkimi brawami.
          Dzieci z grupy II uświetniły swoim przedstawieniem również uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym „Czysty las”.

2008-05-15 Przedstawienie Kopciuszek w wykonaniu dzieci z grupy Średniaków
Kopciuszek – Ala Wolańska i jej okrutna macocha – Paulina Cichoń z córkami, Weroniką i Wiktorią Kasprzyk.

2008-05-15 Przedstawienie Kopciuszek w wykonaniu dzieci z grupy Średniaków
Wróżka – Ela Bojke zamienia Kopciuszka w piękną królewnę.

2008-05-15 Przedstawienie Kopciuszek w wykonaniu dzieci z grupy Średniaków
Królewicz – Kuba Dziekoński tańczy na balu z Kopciuszkiem.