Pożegnanie Starszaków

2008-06-18
"Żegnamy się z przedszkolem, lalkami, zabawkami..."

Tymi słowami piosenki sześciolatki Przedszkola Gminnego w Charbrowie pożegnały się ze swoimi paniami i całym personelem przedszkola, prezentując przygotowany program artystyczny. Dzieci zaprezentowały się swoim rodzicom i zaproszonym gościom polonezem, wierszami i piosenkami. Na zakończenie uroczystości każdy przedszkolak otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, upominek od dzieci z Grupy I i II oraz książkę z dedykacją.
            Rodzice przygotowali dla dzieci wspaniałą niespodziankę – tort ozdobiony zdjęciem grupowym „Starszaków”. Po występach był czas na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce Zespołu „Dwie barwy”.
            Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości a także współpracowali z nami w ciągu całej bytności dzieci w przedszkolu.
            Życzymy wszystkim przedszkolakom słonecznych wakacji, udanego wypoczynku, a od września samych sukcesów.

Występy artystyczne dzieci 6-letnich

Ślubowanie